Konkurs

Home  /  Konkurs

Konkurs zakończony.

Zapoznaj się z wynikami konkursu >

 


 

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska ogłasza Konkurs dla Rodziców i Pedagogów pt.: „Jak zapewniam mojemu dziecku bezpieczeństwo w internecie”

Konkurs jest częścią realizowanego projektu „Bezpieczne interneciaki”, którego celem jest kampania informacyjna, uświadamiająca rodziców i dzieci w obszarze zagrożeń jakie stwarza Internet dla nieletnich użytkowników.

Chcemy zachęcić Rodziców oraz Pedagogów do podjęcia tematu stosowanych w domu i w szkole zabezpieczeń dzieci i wychowanków przed zagrożeniami w internecie.

Jeśli w obawie przed wpływem nieodpowiednich treści w internecie na Twoje dziecko lub wychowanka, świadomie stosujesz zabezpieczenia, podziel się swoją wiedzą o metodach i weź udział w konkursie.
Konkurs skierowany jest do osób dorosłych.

Prace konkursowe w formie artykułów (do 3 tys. znaków), powinny być przesłane w formie elektronicznej (doc., docs., PDF) e-mailem na podany adres e-mail, w terminie do dnia 10 grudnia 2014 r. do godz. 23.59.59.

Najwyżej ocenione prace przez Jury Konkursu – Zespół IAB Polska, będą ogłoszone 16 grudnia 2014 r.

W ramach Konkursu wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej www.bezpieczneinterneciaki.pl, na profilu Organizatora w portalu Facebook oraz posłużą jako wkład merytoryczny do przygotowania filmu promującego projekt Bezpieczne Interneciaki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu