IAB Polska ogłasza konkurs na prace artystyczne dla dzieci w wieku 7-14 lat pt.: ”Moje wyobrażenie bezpiecznego Internetu”

Home  /  Aktualności  /  Obecna strona

Konkurs jest częścią realizowanego projektu „Bezpieczne interneciaki”, którego celem jest kampania informacyjna, uświadamiająca rodziców i dzieci w obszarze zagrożeń jakie stwarza Internet dla nieletnich użytkowników.

Logo Bezpieczne Interneciaki
Czy wiesz ile czasu i jak spędza Twoje dziecko w internecie? Czy wiesz co jest prawdziwym zagrożeniem i jak ustrzec przed nim swoje dziecko? Czy Twoje dziecko wie co może stanowić dla niego prawdziwe zagrożenie w internecie?

Chcemy zachęcić Rodziców do podjęcia tematu wykorzystania internetu przez dziecko ale także wykorzystania dziecka przez internet.

Zapytaj swoje dziecko, jak Ono wyobraża sobie bezpieczny internet i poproś Je o rysunek dowolną techniką. Chcemy w ten sposób poznać wyobrażenie bezpiecznej internetowej przestrzeni pokolenia, którego procesy poznawcze kształtuje interakcja online.

Prace konkursowe powinny być przesłane w formie elektronicznej (JPG, PDF, PNG o minimalnej jakości 300 dpi) przez przedstawiciela ustawowego dziecka e-mailem na adres awojcik@iab.com.pl, w terminie do dnia11 grudnia 2013 r. do godz. 23.59.59.

Najwyżej ocenione prace przez Zespół IAB Polska, będą ogłoszone 13 grudnia 2013 r.,  nagrodzone i opublikowane na stronie www.bezpieczneinterneciaki.pl oraz na profilu FB bezpieczne interneciaki

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu

 

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

 

 Patronat Honorowy

Logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Partner Projektu

Fundacja Dzieci Niczyje

Organizator Projektu

IAB Polska


Tagi opisujące artykuł: ,